Funkcjonowanie Przedszkola od 29 marca 2021

Informujemy, iż od 29 marca do 9 kwietnia 2021 roku przedszkole przechodzi w tryb nauczania zdalnego.

Propozycje zadań dla dzieci będą dostępne na stronie internetowej przedszkola w zakładkach poszczególnych grup przedszkolnych.

Wychowawcy będą kontaktowali się z Państwem poprzez e-dziennik lub telefonicznie.

Rodzice dzieci zaangażowani bezpośrednio w zwalczanie epidemii, tj. służby medyczne, mundurowe i zainteresowani zapewnieniem opieki ich dzieciom, mogą pozostawić dziecko w przedszkolu, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia, najpóźniej do dnia  26.03.2021 roku do godziny 15.00 poprzez kontakt mailowy na adres szkola@kornica.org wraz z oświadczeniem o zatrudnieniu (scan, zdjęcie) w w/w służbach. Informację można uzyskać w sekretariacie 83 358 78 27.

Oświadczenie do pobrania poniżej.

Rodzice opiekujący się dziećmi w domu, w tym okresie będą mogli korzystać z zasiłku opiekuńczego. Zasiłek opiekuńczy będzie przysługiwał na dotychczasowych zasadach.

Autobusy szkolne w tych dniach nie kursują.