Mikołajkowy wyjazd do kina

We wtorek 5 grudnia,  przedszkolaki z grup  najstarszych wybrali się do kina Merkury do Białej Podlaskiej na film „Trolle 3”.Wyjazd  zorganizowano w ramach Mikołajek . Dzieci w kinie spotkali się z Mikołajem i jego pomocnikiem Elfem. Udział w seansie filmowym był długo obiecaną atrakcją, na którą co niektórzy nie mogli się już doczekać. Animowany film „Trolle 3” ukazuje historię Poppy, Mruka i pozostałych trolli. W zabawnym życiu Trolli poznaliśmy siłę rodziny, potrzebę słuchania siebie nawzajem i ważność współpracy w grupie. Celem wyjazdu było m.in. kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych,kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej.

W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.