Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moja Pani z przedszkola"

W październiku odbył się w gr. 4-latków konkurs plastyczny "Moja Pani z przedszkola".

Celem konkursu było:

- kształtowanie postawy szacunku dla pracy nauczyciela oraz zwrócenie uwagi na jej znaczenie  w życiu społeczeństwa;
- rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz twórczych umiejętności dzieci;
- prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci;
- wzmacnianie wiary we własne siły i możliwości.

Konkurs rozstrzygnięty został 11 października, tuż przed Dniem Edukacji Narodowej. Jurorem była wychowawczyni grupy, pomoc nauczyciela w osobie p. Lucyny Sacharczuk i p. Marzeny Górskiej. Wyłonienie najładniejszych prac było nie lada wysiłkiem, dlatego decyzją jury nie zostało wyłonione żadne miejsce. Natomiast praca Leny Markowskiej oraz Nadii Kasjaniuk zostały wysłane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o takim samym tytule do  Przedszkola Specjalnego nr 2 w Dąbrowie Górniczej z nadzieją, że właśnie tam zostanie odkryty talent dziewczyn, które wykonały prace całkowicie samodzielnie. Każdy, kto przygotował rysunek otrzymał słodki upominek i naklejkę, zaś Lena i Nadia dodatkowo książeczkę z naklejkami.

Wszystkie prace można obejrzeć w korytarzu przy gr. 4-latków.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i gratulujemy wszystkim pomysłów i naprawdę interesujących prac