Zgłoszenie pobytu dziecka w przedszkolu od 1 czerwca 2020 r.

Szanowni Rodzice!

W związku z możliwością wznowienia działalności przedszkola od 1 czerwca 2020 r. w celu zapewnienia opieki dla dzieci ze względu na pracę zawodową rodziców, proszę o złożenie deklaracji, czy Państwa dziecko będzie uczęszczało do przedszkola.

Bardzo proszę o przesłanie informacji zwrotnej przez e-dziennik do wychowawcy grupy (odpowiedź na wiadomość) do dnia 21 maja 2020 r. do godz. 16.00. następującej treści:

„Deklaruję, iż od dnia 1 czerwca 2020 r. moje dziecko ……………………………………………… (imię i nazwisko) grupa  .....…,  będzie /nie będzie  (niewłaściwe usunąć)  uczęszczało do Samorządowego Przedszkola w Starej Kornicy.”

Przed podjęciem decyzji bardzo proszę o zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz MEN, dostępnymi ponizej lun na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

W przypadku decyzji posłania dziecka do przedszkola należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA (umieszczona poniżej) i odesłać na maila szkoły (scan lub zdjęcie) szkola@kornica.org do dnia 21 maja 2020 r. do godz. 16.00.

Na podstawie złożonych KART ZGŁOSZEŃ oraz w uzgodnieniu z organem prowadzącym podejmiemy szczegółowe rozwiązania dotyczące zorganizowania opieki w naszej placówce o czym Państwa poinformujemy.

Iwona Zaniuk
Dyrektor ZPPO w Starej Kornicy