Wycieczka do Warszawy

21 czerwca 2022 roku nasza grupa razem z drugą grupą 5,6-latków wybrała się na wycieczkę do Warszawy.  Dzieci odwiedziły stolicę Polski, były w ,,Manufakturze Cukierków", gdzie uczestniczyli w warsztatach ,,Ukręć sam lizaka". Przedszkolaki zwiedzały Warszawę, zobaczyły wiele zwierząt, również egzotycznych w warszawskim ZOO. Wycieczka miała na celu: poznanie pochodzącej z XVII wieku ręcznej metody wytwarzania cukierków, wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych regionach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt w ZOO, kształcenie u dzieci wrażliwości na dziedzictwo kulturowe, wdrażanie do właściwych zachowań w miejscach publicznych, integracja dzieci podczas wyjazdu. Przedszkolaki zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do domu.