Zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 w naszej grupie

24 czerwca 2022 roku przedszkolaki spotkały się, na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości w przedszkolu –pożegnaniu przedszkola. Dzieci 5-letnie pożegnały 6-latki, które po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Dzieci 6-letnie zakończyły pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne. Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka. Dzieci poprzez krótki program artystyczny (piosenki i wierszyki, układ taneczny) pragnęły wyrazić swoją wdzięczność wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkola. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom i pamiątkową książkę.

Życzę powodzenia, sukcesów 6-latkom w nuce w klasie pierwszej!

Dziękuję rodzicom za właściwe wychowanie dzieci, współpracę i zaangażowanie w życie grupy.

Miłych wakacji!