Organizacja przedszkola na czas remontu

W związku z trwającymi remontami ZPPO w Starej Kornicy oddziały przedszkolne tymczasowo zostały przeniesione do Szkoły Podstawowej w Kobylanach i Szkoły Podstawowej w Starych Szpakach.

Zajęcia przedszkolne rozpoczynaja się 4 września 2023 r. Przedszkole pracuje w godzinach 7.00 - 16.00 w obu lokalizacjach.

Oddziały w Szkole Podstawowej w Kobylanach będą korzystać z obiadów i podwieczorków sporządzanych na miejscu, Oddziały w Szkole Podstawowej w Starych Szpakach, zgodnie z decyzją Rady Rodziców Samorządowego Przedszkola będą miały zapewnione posiłki (obiad i podwieczorek) w formie cateringu. Na ogólnym zebraniu rodzice zdecydowali, iż drugie śniadania dzieci będą przynosiły ze sobą.

Nieobecności dziecka można zgłaszać w tym samym dniu w godz. 7.00 -  7.10  do pani Intendentki tel. 505 567 240 w celu odliczenia kosztu za posiłki. W przypadku niezgłoszenia nieobecności rodzic poniesie koszty wyżywienia.

Dzieci 5,6 letnie mają zapewniony bezpłatny dojazd do przedszkola, zaś dzieci 3-4 letnie mogą skorzystać z dojazdu autobusem za połowę ceny biletu miesięcznego, wówczas bilet należy zakupić w PKS Łosice.. We wszystkich autobusach zapewniona będzie  opieka osoby dorosłej.

Autokar do Kobylan będzie odjeżdżał o godz. 7.30 z przystanku PKS w Starej Kornicy, zaś powrót dzieci planowany jest na godz. 13.40 (należy odebrać dziecko z przystanku).

Dojazd do Starych Szpaków odbywać siię będzie według zamieszczonego harmonogramu.

Dzieci pozostające  w przedszkolu po godz. 13.30 odbierane są przez rodziców.

Po 14 września 2023 r. harmonogram dojazdów ulegnie zmianie.

Więcej szczegółowych informacji zostanie przekazanych na zebraniach z wychowawcami, które odbedą się w pierwszym tygodniu pracy przedszkola.