Zmiany w organizacji przedszkola - informacja do rodziców

Grupy 3-latków i 4-latków  od 27.11.2023 wracają do ZPPO w Starej Kornicy, a grupy przebywające w SP w Starych Szpakach od 4.12.2023 do Samorządowego Przedszkola w Starej Kornicy.

Przez tydzień (do 1 grudnia) będą miały zajęcia w salach w Szkole Podstawowej, sala nr 1 – grupa 3-latków i sala nr 2 – grupa 4-latków. Rodzice z dziećmi wchodzą wejściem po prawej stronie budynku, korzystając z wieszaków ustawionych na dolnym korytarzu. Dzieci mają zapewnione posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek) przygotowane przez stołówkę szkolną, wg deklaracji rodziców. Opłaty dokonane za listopad w Szkole Podstawowej w Kobylanach, zostaną odliczone. Szczegółowych informacji udzielimy w przyszłym tygodniu. Dzieci korzystające z autobusów dojeżdżają do Starej Kornicy wg rozkładów PKS razem z uczniami Szkoły Podstawowej.

Od 4.12.2023 r. planujemy przeniesienie wszystkich grup przedszkolnych do sal w Samorządowym Przedszkolu w Starej Kornicy. W związku z tym bardzo prosimy, aby w piątek 1 grudnia wszystkie dzieci pozostały w domu ze względu na przewóz mebli i pomocy ze Szkoły Podstawowej w Starych Szpakach i przygotowanie sal w naszym przedszkolu. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma takiej możliwości, to proszę o zgłoszenie wychowawcy zamiaru pozostawienia dziecka w tym dniu w przedszkolu, gdzie zorganizujemy opiekę dzieciom, które nie mogą pozostać w domu (jedna grupa w SP w Starej Kornicy, druga grupa w SP w Starych Szpakach, w zależności od liczby zgłoszeń).

Bilety miesięczne na grudzień wykupują/zamawiają tylko te dzieci, które będą dojeżdżały autobusem do przedszkola w Starej Kornicy.

Dziękuję za wszelką pomoc i wyrozumiałość.

Dyrektor ZPPO – Iwona Zaniuk