Wyniki konkursu na "Najpiękniejszą bombkę świąteczną"

W dniu 15.12.2014 roku w naszym przedszkolu organizowany był konkurs na „Najpiękniejszą bombkę świąteczną”. Prace  wykonane zostały  przez  dzieci 5 i 6 letnie w ramach zajęć w przedszkolu. Technika wykonywania prac – dowolna. Nad realizacją czuwali organizatorzy konkursu p. Agnieszka Garbowicz i p. Beata Gromadzka. Celem przedsięwzięcia było zachęcanie dzieci do samodzielnej ekspresji twórczej oraz rozwijanie wyobraźni.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Anna Andrusiuk, p. Monika Maciejczyk oraz p. Monika Sokołowska, dokonała przeglądu prac  i przyznała wyróżnienia w poszczególnych grupach wiekowych. W trakcie oceny Jury zwracało szczególną uwagę na ogólną estetykę pracy, kompozycję, pomysłowość oraz walory artystyczne wykonanych prac.

Wszystkie przedszkolaki biorące udział w konkursie upominki, a wyróżnione dzieci dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyła p. wicedyrektor Jolanta Andrzejuk.

Przyznane wyróżnienia:

Grupa 6 - latków

- Maria Panasiuk

- Bartosz Horbowiec

- Zuzanna Zadrożniak

Grupa 6 – latków

- Kacper Stefaniuk

- Zuzanna Guszko

- Maja Puniewska

Grupa 5- latków

- Julia Dębska

- Gabriela Rumowska

- Bartosz Piałucha

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania uczestnikom oraz  gratulujemy wybitnych osiągnięć młodych artystów w naszym konkursie. Zachęcamy wszystkich do oglądania prac pokonkursowych wyeksponowanych w holu naszego przedszkola.

Organizatorzy:

Agnieszka Garbowicz