Jesteś tutaj:
  2. O nas

MISJA PRZEDSZKOLA

Kochamy nasze dzieci takimi, jakie są i nie szczędzimy wysiłku, aby każdemu stworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę jego indywidualnych możliwości.

Nasze przedszkole to miejsce, w którym  zadowolone i szczęśliwe  dzieci chętnie spędzają czas z rówieśnikami, bawią się, uczą,  rozwijają swoje możliwości, mając zapewnione ku temu właściwe warunki.

WIZJA

Moje przedszkole to mój drugi dom, bo stawia na mnie, na moje szczęśliwe dzieciństwo i na mój wszechstronny rozwój. Powiedz mi, a zapomnę, pokaż, a zapamiętam, pomóż wziąć udział, a zrozumiem.

Naszym marzeniem jest, aby dzieci bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu osiągnęły tyle, by nas to zdumiewało, a przede wszystkim czerpały radość z nabywania nowych umiejętności i wiadomości.

NASZE PRZEDSZKOLE OFERUJE DZIECIOM:

• Miejsce do zabawy i relaks
  • Czas dla siebie
  • Przekonanie, że jest sie w stanie wykonać polecenie, zadanie, pracę
  • Przekonanie, że daną czynność wykonało się najlepiej
  • Posiłki
  • Możliwie wszechstronny rozwój
  • Kształcenie zdolności i umiejętności
  • Praca w zespole
  • Pełna akceptacja
  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Atmosfera życzliwości i serdeczności
  • Możliwość z korzystania z porady, pomocy pedagoga, logopedy i psychologa

Wszystko to i wiele innych rzeczy, atrakcji, możliwości nasze przedszkole oferuje małym członkom społeczeństwa, którzy powierzani są naszej opiece.

Nasze przedszkole to 6 grup:

grupa 3-latków

grupa 3,4-latków

grupa 4-latków

grupa 5-latków

grupa 5,6-latków - 0A

grupa 5, 6-latków - 0B

Sale, w których na co dzień przebywamy są duże i dobrze wyposażone. Mamy także do dyspozycji małą salę gimnastyczną, na której odbywa się zabawa choinkowa i gdzie stoi pianino, a czasem też zajęcia ruchowe, czy z rytmiki. Ponadto korzystamy z:

• dużej hali sportowej,
  • boisk szkolnych,