Wymiana doświadczeń

W ramach międzyszkolnej sieci współpracy szkół biorących udział w realizacji zadań programu „Aktywna tablica” nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkolno – Wychowawczym w Huszlewie oraz ze Szkołą Podstawową w Kobylanach. W naszej szkole zorganizowano dwie lekcje otwarte, na które zaproszeni byli nauczyciele z Huszlewa i Kobylan.

• 14 marca 2019r. w klasie Ia Elżbieta Groszek przeprowadziła lekcję otwartą z edukacji polonistycznej z wykorzystaniem monitora interaktywnego. Na zajęciach obecni byli: dyrektor szkoły Iwona Zaniuk, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczyciel ze szkoły w Huszlewie.
  • 28 maja 2019r. Katarzyna Kurzyńska przeprowadziła lekcję matematyki w klasie VIIa, na której obecni byli nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni nauczyciele z innych szkół.

Spotkania warsztatowe nauczycieli odbywały się również podczas realizacji programu w klasach I – III „Kod do przyszłości”. Wspólne szkolenia i warsztaty miały miejsce przy realizacji projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w gminie Stara Kornica”.