Informacje dla uczniów

Drodzy uczniowie!

Zamknięcie szkół spowodowane epidemią koronawirusa, mogło początkowo wzbudzić Waszą radość, nawet euforię. Z biegiem czasu na pewno pojawiły się jednak inne emocje i uczucia: lęk wynikający z nadmiaru informacji, złość z powodu natłoku pracy i kolejnych obostrzeń, tęsknota za koleżankami i kolegami z klasy, wstyd, gdy lekcje organizowane są na platformie, której nie potraficie uruchomić, czy poczucie winy, po kolejnej kłótni z rodzicami. Są to trudne emocje, z którymi ciężko sobie poradzić. W tym miejscu będę zamieszczać różne ciekawostki, informacje, które mam nadzieję, pomogą Tobie przetrwać ten trudny czas.

Nie widzimy się bezpośrednio, za czym tęsknię, ale zawsze pozostaje kontakt telefoniczny i meilowy. Jeżeli znajdzie się osoba, która woli porozumieć się poprzez komunikator typu Zoom (wiem, że część osób sprawnie z niego korzysta), Messenger, Skype, proszę o kontakt. Namiary znajdują się na stronie szkoły.

W jakiej sprawie możecie dzwonić/pisać? W każdej. Jeśli boicie się obecnej sytuacji, potrzebujecie informacji, nie radzicie sobie z tym, co obecnie dzieje się w Polsce i na świecie. Możecie też pisać z własnymi sprawami, prosić o wsparcie, wygadać się.

Anna Rodak - Kalużna