Nowy program nauki języka angielskiego w sposób międzynarodowy

eTwinning Project

W grudniu 2016 roku Szkoła Posdstawowa przystąpiła do projektu aTwinningowego polegającego na współpracy międzynarodowej szkół podczas realizowania jednego projektu.

Projekt nazywa się "Hello Pets" polega na prowadzeniu dodatkowych zajęć z języka angielskiego (w tym wypadku w klasie III "b") o tematyce zwierząt domowych : ich nazw, pożywienia, części ciała, środowicka w jakim mieszkają, opieki nad nimi itd. jak i prezentacji naszej  szkoły innym szkołom za granicą.

Pomysłodawczynią projektu jest nauczycielka z Włoch, Lorenza Sambrotta, ucząca w Szkole Podstawowej w Gissi.

Oprócz naszej szkoły, do projektu dołączyły również szkoły podstawowe z Ukrainy, Hiszpanii, Polski, Rumunii, Słowenii i inne szkoły z Włoch. Wszyscy realizują ten sam projekt.

Życzę uczniom miłej zabawy w nauce języka angielskiegoUśmiech

Magdalena Szynkarewicz

(prowadząca zajęcia)