Let's make our Christmas merry and bright

Cieszymy się ogromnie, że nasi uczniowie mają okazję wziąć udział w międzynarodowym projekcie eTwinning, który skupia się na wymianie kartek świątecznych z rówieśnikami z różnych krajów. To nie tylko wspaniała okazja, by dzielić się świąteczną radością, ale również doskonała możliwość poznania innych kultur i tradycji z całego świata.

Nasi uczniowie zostali zaproszeni do stworzenia pięknych kartek świątecznych, które będą reprezentować naszą szkołę oraz nasze państwo. Te kolorowe dzieła sztuki będą podróżować do szkół partnerskich w różnych krajach, aby złożyć życzenia świąteczne i podzielić się radością ze zbliżających się świąt.

To niezwykłe doświadczenie, które pozwala naszym uczniom nie tylko rozwijać swoją kreatywność, ale także uczyć się tolerancji, szacunku dla różnorodności oraz promować wartość współpracy międzykulturowej.

Bądźcie z nami, aby śledzić kolejne etapy naszej przygody z eTwinning - Wymiana Kartek Świątecznych! Wkrótce pokażemy więcej szczegółów i zdjęć z naszych twórczych działań.

Świąteczne pozdrowienia od naszych uczniów oraz nauczycieli!