Mistrzostwa powiatu łosickiego w mini siatkówce

Po czterech latach przerwy w naszej szkole ponownie odbyły się zawody w siatkówce. W dniu 10 kwietnia dziewczęta i chłopcy rywalizowali w mistrzostwa w mini siatkówce. Szkoda, że do zawodów przystąpiły tylko nieliczne szkoły z powiatu łosickiego.

Do pierwszej rozgrywki przystąpili chłopcy. Po zaciętej i wyrównanej walce nasi uczniowie z klas szóstych okazali się lepsi od rówieśników z Górek.

Kornica - Górki 2:1 ( 25:19) (28:30) (15:13)

Mistrzowie powiatu to: Bartosz Mikiciuk, Aleksander Mikiciuk, Alan Krup, Fabian Antas, Aleksander Weśniuk, Filip Chwedoruk, Nikodem Kurzyński, Michał Łukaszuk i Szymon Kalużny.

Następnie odbyły się rozgrywki dziewcząt.

Kornica - Górki      2:0 (25:15) (25:8)

Kornica - Łosice 1  2:0 (18:25) (22:25)

Łosic1 - Górki        2:1 (25:3) (25:19) (15:5)

Kolejność końcowa zawodów:

I   SP.Łosice 1

II  SP.Kornica

III SP.Górki

Biorąc pod uwagę, że nasze siatkarki rozpoczęły treningi niespełna dwa miesiące temu, 14 lutego Drugie miejsce w powiecie jest niewątpliwie dużym sukcesem.

Wicemistrzynie to: Nikola Kulpa, Julia Sienkiewicz, Gabriela Koźluk, Hanna Chwedoruk, Liliana Łęczycka, Zuzanna Sadowska, Lena Gromysz, Oliwia Flis, Amelia Kowalik, Weronika Wyrzykowska, Hanna Pomagruk, Gabriela Romaniuk oraz nieobecna Daria Kulpa.

Opiekunem był n-l wf pan Tomasz Przybysz