Wycieczka do Siedlec kl. 4a i 5b. "Coś dla ciała - coś dla ducha"

12 kwietnia uczniowie kl. 4a i 5b wybrali się na wycieczkę integracyjną do Siedlec pod opieką p. Magdaleny Szynkarewicz, p. Marty Łopaciuk i p. Edyty Cieśluk.

W programie był Park Trampolin Jumpout, który okazał się ciekawym i ekscytującym miejscem dla naszych uczniów. Można było korzystać z różnych atrakcji tego miejsca, min. trampolin, gąbkowego basenu, toru przeszkód oraz ścianki wspinaczkowej.
W programie znalazło się również Muzeum Diecezjalne w Siedlcach. Przewodnikiem był ksiądz, który z zaciekawieniem naszych uczniów opowiadał o obrazach, szatach oraz innych przedmiotach znajdujących się na terenie muzeum. Mogliśmy też podziwiać najcenniejsze dzieło sztuki muzeum jakim jest "Ekstaza Świętego Franciszka" El Greco.
Zwieńczeniem wycieczki były lody w Cukierni Z Klonowej.

Jak ważna jest integracja klasy i zespołów klasowych? Bardzo ważna. Wiedzą to już nasi uczniowie, którzy najchętniej powtórzyliby ten wyjazd jeszcze raz:-)